Commissies/vrijwilligers
Header sponsor.JPG Header_1V4.JPG Header_2V2.JPG Header_5.JPG Heren1_2019.png Heren1_DAR2.JPG
 

Commissies/vrijwilligers

Bestuur
Han Swinkels Voorzitter
Petra Timmermans Secretaris
Bas Hessels Penningmeester
Gijs Waterschoot Voorzitter TC
Rob van Laarhoven Coördinator Accommodatie
Pim van Loon Coördinator Arbitrage
Menno Packbiers Coördinator Horecacommissie
Claudia Schults Coördinator Evenementen
Technische Commissie (TC)
Gijs Waterschoot voorzitter
G-Hockey
Yvonne Langenhoff Coördinator G-Hockey
Jongste Jeugd
Selma Bakker Coördinator Jongste Jeugd
Anoek van der Zanden Coördinator Jongste Jeugd
Tim Leenders Coördinator kidsclub de Meppertjes
Junioren
Petra Timmermans Coördinator Meisjes onder 18
Elke Goossens Coördinator Meisjes onder 16
Gijs Waterschoot Coördinator Meisjes onder 14
Michiel Bongertman Coördinator Meisjes onder 12
Jan Langerwerf Coördinator Jongens onder 18
Thomas van Thiel Coördinator Jongens onder 18/onder16
Tim Delmee Coördinator Jongens onder 14/onder 12
Stefan van Thiel Coördinator Meisjes/Jongens onder 14
Senioren
Jan Langerwerf Coördinator Heren 1/Heren
Tom Doorakkers Coördinator Dames
Ton Dupont Coördinator Dames 1
Trainingen
Bram Schröder Trainingscoördinator Jongste Jeugd
Han Swinkels Coördinator MEP-Werkt
Pieter Lommen Coördinator Keeperstraining
Zaalhockey
Marieke Trieling-Verhagen Zaalhockey
Desiree van Diessen Zaalhockey
Wedstrijdcommissie
Pim van Loon Voorzitter
Commissie Arbitrage
Pascalle Sleegers Indeling scheidsrechters junioren
Wietske Verboom Indeling scheidsrechters senioren
Claudia Schults Indeling scheidsrechters senioren
Desiree van Diessen Cursuscoördinator
Pim van Loon Opleider scheidsrechters
Hans Hartjes Coördinator begeleiding jeugdscheidsrechters
Wedstrijdsecretariaat
Noor Baaijens Senioren
Gosse Schukken Senioren
Barbara Elsen Junioren
Mariëlle Assmann Coördinator wedstrijdtafel
Paulina van Kasteren oefenwedstrijden
Saskia Bakker oefenwedstrijden
Secretariaat
Petra Timmermans Secretaris
Marloes van Loon Ledenadministratie
Marie-louise Klaassen Lisa beheer
Evenementen
Claudia Schults Coördinator
Jongste Jeugd
Saskia Bakker Coördinator evenementen
Accommodatie
Rob van Laarhoven Coördinator
Kantine beheer
Kees-Hein van Kessel Beheerder
Materiaal Beheer
Bas Dobbelaer Beheerder
Terrein beheer
Leo van Breugel Beheerder
Horecacommissie
Menno Packbiers Coördinator
Kledingcommissie
Milou Langenhuijsen Commissielid
Maud Maas Commissielid
Vertrouwenscontactpersoon
Hans Leenders Vertrouwenscontactpersoon